Jak nakupovat - způsoby dodání

Informace ke způsobu dodání zboží - Česká Republika


Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

110,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné

110,- Kč + 25,- Kč (135,- Kč vč. DPH)

 

 Zasilkovna.cz

Komfortní způsob dopravy na Vámi vybranou pobočku Zásilkovna.cz (www.zasilkovna.cz) ve Vašem okolí. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a PINem pro jeho vyzvednutí.. 

Dopravné

60,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné

60,- Kč + 25,- Kč (85,- Kč vč. DPH)

 

DPD

Komfortní způsob dopravy DPD Private přímo k Vám domů nebo do firmy, všechny zásilky do hmotnosti 5 kg. DPD doručí Vaší zásilku obvykle do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Dopravné

100,- Kč vč. DPH

Dopravné + doběrečné

100,- Kč + 25,- Kč (125,- Kč vč. DPH)

 

NESTANDARDNÍ ZÁSILKY

V případě objednání položek které překračují váhu 10kg nebo jsou objemné /např. lehátka nebo sety zavazadel/ je dopravce vybrán manuálně dle jeho schopnosti tyto zásilky bez problémů doručit. Minimální cena dopravného u těchto zásilek je 369,- Kč vč. DPH nebo může být upravena dle vzájemné dohody při výběru dopravní služby.

 

Informace ke způsobu dodání zboží - Slovenská Republika


Slovenská pošta

Slovenská pošta doručí vaší zásilku obvykle do 48-72 hodin po celém Slovensku, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

 

Dopravné do 2 kg

5,- EUR vč. DPH

Dopravné od 2-5kg 6,- EUR vč. DPH

Dopravné od 5-10kg

8,- EUR vč. DPH

Dobírka

1,- EUR vč. DPH

 

Zásielkovňa.sk

Komfortní způsob dopravy na Vámi vybranou pobočku Zásielkovňa.sk (www.zasielkovna.sk) ve Vašem okolí. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a PINem pro jeho vyzvednutí.. 

Dopravné do 5kg

3,75,- EUR vč. DPH

Dopravné od 5 - 10kg

5,- EUR vč. DPH

Dobírka

1,- EUR vč. DPH

 

Kurýr - služba GLS

Komfortní způsob dopravy kurýrem - přepravní služba GLS  přímo k Vám domů nebo do firmy, všechny zásilky do hmotnosti 10 kg. GLS doručí Vaší zásilku obvykle do 48 hodin po celém Slovensku, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

Dopravné do 5 kg

7,- EUR vč. DPH

Dopravné od 5 - 10 kg

9,- EUR vč. DPH

Dobírka

1,- EUR vč. DPH

 

NESTANDARDNÍ ZÁSILKY

V případě objednání položek které překračují váhu 10kg nebo jsou objemné /např. lehátka nebo sety zavazadel/ je dopravce vybrán manuálně dle jeho schopnosti tyto zásilky bez problémů doručit. Minimální cena dopravného u těchto zásilek je 20,- EUR vč. DPH nebo může být upravena dle vzájemné dohody při výběru dopravní služby.